Młodszy specjalista ds. Administracji HR z j. węgierskim (Hungarian)

Arche Consulting

Katowice

2016-12-05

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Administracji HR z j. węgierskim

Zakres obowiązków:

  • współpraca z międzynarodowym zespołem w zakresie kadr i płac,
  • analizowanie dokumentacji w języku niemieckim,
  • wprowadzanie danych w j. niemieckim do systemu,
  • sporządzanie zestawień oraz raportów,
  • utrzymywanie kontaktu z Klientami zagranicznymi,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka węgierskiego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • predyspozycje do pracy zespołowej jak i indywidualnej,
  • skrupulatność, dokładność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • wykorzystanie języków obcych podczas wykonywania codziennych obowiązków.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162