Komisjonier / Magazynier

B+S GmbH

Rietberg

2016-12-05

Agencja Zatrudnienia  B+S Personal GmbH z siedzibą w Bielefeld poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Komisjonier/Magazynier (komunikatywny niemiecki)

Miejsce  wykonywania pracy  -  Rietberg koło Bielefeld

Obowiązki:

  • Obsługa skanera
  • Komisjonowanie
  • Wyszukiwanie produktów na półkach
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Paletowanie, etykietowanie, konfekcjonowanie
  • Obsługa ręcznego wózka paletowego
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania

  • Umiejetność wpisania prostych informacji w języku niemieckim do systemu komputerewego
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym jest wymagana
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec
  • Praca na okres 12 miesięcy
  • Umowę tymczasową na warunkach niemieckich Tarif  BAP
  • Zakwaterowanie - 120 € plus 20 € kaucja (pobierana przez 12 miesiecy)
  • Dodatki za prace w godzinach nadliczbowych oraz godzinach nocnych
  • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami  - 9 € brutto
  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole
  • Zorganizowany dojazd do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontak:

B+S  Personal GmbH

Fuggerstraße 17

33689 Bielefeld

Deutschland

Online : APLIKUJ  lub APLIKUJ

 oraz telefonicznie pod numerem  0049 5205989988163