Tester oprogramowania/ Software Test Engineer

IT-Leaders.pl

Poznań

2016-12-05

IT-Leaders to pionierska platforma kojarząca najlepszych specjalistów z branży IT z pracodawcami. To innowacyjny sposób wyłaniania pracowników z sektora nowych technologii, zapewniający im całkowitą anonimowość, prostotę obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą i specjalny system odbierania dodatkowej pensji. IT-Leaders jest tworzony przez zespół ekspertów od rynku pracy i informatyków, których doświadczenia rekrutacyjne i projektowo-programowe pozwoliły stworzyć intuicyjne rozwiązanie wychodzące naprzeciw potrzebom współczesnego rynku pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. TO/11/2016

Obowiązki :

  • Projektowanie i wykonywanie testów mających zapewnić dokładność, wysoką jakość i integralność danych
  • Wdrażanie procesów i procedur mających na celu identyfikację błędnych lub niskiej jakości  danych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania :

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji web’owych i/lub mobilnych
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS
  • Znajomość narzędzi do zarządzania błędami (JIRA)
  • Doświadczenie w tworzeniu przypadków testowych
  • Doświadczenie z narzędziami do tworzenia przypadków testowych (TestRail, Microsoft Test Manager)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile (Scrum)
  • Znajomości systemów Windows, iOS, Android
  • Samodzielność

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Rozwój pracowników w postaci szkoleń
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.it-leaders.pl

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100177 ofert pracy. Sprawdź!