Specjalista ds. logistyki z jęz. węgierskim

People

Warszawa

2016-12-05

Dla firmy z siedzibą w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. logistyki z jęz. węgierskim

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów z rynku węgierskiego i polskiego zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi firmy poprzez rejestrowanie oraz procesowanie zamówień klientów otrzymanych przez telefon bądź drogą mailową w systemie SAP,
  • Monitorowanie i logistyczne koordynowanie otrzymanych zamówień,
  • Fakturowanie, kontrolowanie płatności oraz obiegu dokumentów,
  • Rozpatrywanie zgłaszanych reklamacji i udzielanie wszelkich wyjaśnień i potwierdzeń realizacji zamówień,
  • Ścisła współpraca z członkami innych zespołów w firmie tj. logistyka, marketing, sprzedaż,
  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem realizacji zlecenia,

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka węgierskiego i polskiego w mowie i w piśmie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta - minimum 1 rok
  •  Znajomość podstaw programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobry poziom komunikatywności oraz orientacja na klienta,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu,
  • Duża samodzielność,

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy,
  • Dużą samodzielność i decyzyjność w codziennej pracy,
  • Partnerską atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych,