Specjalista ds. rekrutacji IT i obsługi klienta

Talent Solution

Poznań

2016-12-05

Dla naszego klienta, operatora nowoczesnej platformy rekrutacyjnej z sektora IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Numer ref.: 161156_SR

Obowiązki :

  • Kompleksowa obsługa klientów korzystających z usług rekrutacyjnych w obszarze IT
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Selekcja kandydatów zgodnie z filozofią ‘perfect match’
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji zleceń
  • Współtworzenie i realizacja strategii Sprzedaży i Obsługi klientów na rynkach polskim i zagranicznych
  • Aktywna współpraca z klientami, prezentacja rozwiązań oferowanych przez naszego klienta
  • Analiza potrzeb klienta w zakresie rekrutacji na stanowiska informatyczne
  • Monitorowanie rynku oraz firm konkurencyjnych
  • Budowanie i kształtowanie długotrwałych relacji z klientem

Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze rekrutacji i/lub obsługi klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności sprzedażowe
  • Zorientowanie na cel, ambicja i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Inicjatywa, kreatywność, entuzjazm i dynamika w działaniu
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu nowych technologii

Oferujemy :

  • Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Korzystny system premiowy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w innowacyjnym przedsięwzięciu typu startup

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 161156_SR

na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuliNiniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99341 ofert pracy. Sprawdź!