Technik Utrzymania Ruchu

TechniSat Digital Sp. z o.o.

Siemianice

2016-12-05

Grupa TechniSat projektuje i produkuje urządzenia elektroniki użytkowej, także dla branży samochodowej, jak również produkty informatyczne – wszystko to na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych w Europie. Produkcja ma miejsce w kilku zakładach na terenie Europy, w tym w jednej fabryce w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach pod Wrocławiem, gdzie produkowane są m.in.wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianice koło Obornik Śl. (pow. trzebnicki)

Opis stanowiska:

  • Przegląd i naprawa urządzeń automatyki
  • Naprawa i rozbudowa sieci i sytemów teleinformatycznych
  • Bieżące utrzymanie ruchu linii produkcyjnych (naprawa układów mechanicznych, pneumatycznych
    oraz pomiarowych)

Oczekiwania stawiane Kandydatom:

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektryk/ automatyk/ elektronik/ informatyk lub pokrewne
  • Zdolność do pracy na wysokości (powyżej 3 metrów)
  • Umiejętność lutowania
  • Uprawnienia SEP E1, E2, E3 min. na poziomie obsługi i konserwacji lub gotowość do ich zdobycia
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych/ schematów
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Rzetelność, punktualność, odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne stanowiska pracy
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny
  • Dowozy do miejsca pracy z Trzebnicy, Żmigrodu, Wołowa, Brzegu Dolnego i Obornik Śl.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: APLIKUJ
lub TechniSat Digital Sp. z o.o.  ul. Poznańska 2; Siemianice 55-120 Oborniki Śląskie

Prosimy również o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!