Horbów Kolonia - wykładanie towaru Coca-Cola (praca dodatkowa)

Cursor S.A.

Horbów-Kolonia

2016-12-08

Cursor S.A. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

merchandiser - osoba do układania towaru Coca-Cola
miejsce pracy: Horbów Kolonia
nr ref.: merch_horbów/11.2016

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją asortymentu Coca-Cola
- wdrażanie standardów ekspozycyjnych, pilnowanie terminów przydatności produktów
- pilnowanie zapasów
- bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziane osoby uczące się

Oferta:
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- praca zadaniowa: 2 krótkie wizyty w tygodniu (godziny i dni do ustalenia)
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV, klikając na poniższy link, który przekieruje Cię automatycznie na stronę eRecruiter:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!