Pracownik pralni

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

DARTMOUTH

2016-12-05

SOCPOL jest agencją pośrednictwa pracy ( cert. 5499) z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim. Obecnie oferujemy pracę w zawodzie:

Miejsce pracy: DARTMOUTH

Zadania

– obsługa maszyn i urządzeń pralniczych

- utrzymywanie porządku – czystości

Wymagane:

min. roczne doświadczenie

– dokładność i umiejętności pracy w grupie

znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

– umowę o pracę na angielskich warunkach
– wynagrodzenie : 8-10 £/h

- 40 godzin pracy tygodniowo
– zorganizowane zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!