Lakiernik jachtów

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Wurzburg

2016-12-05

Agencja Pracy Socpol ( cert. 5499) poszukuje pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

Lakiernik jachtów

Miejsce pracy: Würzburg

Wymagania

• Min. 4 lata doświadczenia przy lakierowaniu jachtów z żywic lub lakierowaniu samochodów
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dokładność
• Min. komunikatywna znajomość j niemieckiego
• Własny samochód do wyjazdu

Obowiązki

• Przygotowanie, malowanie natryskowe jachtów

Oferujemy

• Umowa na warunkach niemieckich
• Wynagrodzenie: 11,50 Euro brutto / godz + 30 Euro netto / przepracowany dzień
• Możliwość nadgodzin
• Organizacja zakwaterowania

Osoby spełniające warunki oraz zainteresowane niniejszą ofertą , prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim i polskim

Prosimy o umieszczenie na CV poniższej klauzuli;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)