Mechanik samochodowy (Panel Beater)

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Bedford

2016-12-05

SOCPOL jest agencją pośrednictwa pracy (KRAZ cert. 5499) z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim.Oferujemy zatrudnienie i umowę o pracę na angielskich warunkach. Wszyscy pracownicy mają gwarantowany dostęp do opieki medycznej oraz wszystkich świadczeń socjalnych.

Poszukujemy i zapraszamy chętnych do pracy, oferując zatrudnienie w zawodzie:

Miejsce pracy: Bedford

Wymagania

• min. 5 letnie doświadczenie w warsztacie mechaniki pojazdowej i blacharki samochód
• mile widziane wykształcenie kierunkowe
• referencje z miejsca pracy
• znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki

• montaż, demontaż części samochodowych
• drobne naprawy w zakresie mechaniki i blacharstwa samochodowego

Oferujemy

• umowa o prace na warunkach angielskich na czas nieokreślony
• wynagrodzenie : 10 GBP/godz.
• gwarantowane nadgodziny
• gwarantowany dostęp do opieki medycznej i świadczenia socjalne
• urlop 28 dni/rok
• bonusy

Zainteresowane osoby, które spełniają warunki oferty, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, w j. angielskim z dobrze rozpisanym doświadczeniem zawodowym.

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100187 ofert pracy. Sprawdź!