Brukarz

Sempre Sp. z o.o.

Bielefeld

2016-12-05

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla  swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Brukarz

Zakres obowiązków:

- układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.

- prace przy budowie ogrodu (niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie)

Oferujemy:

- pracę  40 - 50 godzin / tydzień (na życzenie jeszcze więcej godzin)

- niemiecką umowę o pracę, pełne świadczenia socjalne

- stawkę godzinną brutto od 12 do 15 euro, miesięczne wynagrodzenie netto od 1600 - 2000 euro (w zależności od liczby przepracowanych godzin i kwalifikacji)

- zakwaterowanie, które kosztuje 150 euro miesięcznie.

- ilość miejsc: 1

- miasto: okolice Bielefeld, Westfalia Niemcy

- praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

- praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe

- pracodawcą jest firma zajmująca się architekturą krajobrazu, zakładaniem ogrodów i terenów zielonych, pracami brukarsko - kamieniarskimi

Wymagania:

- wymagane doświadczenie na stanowisku brukarza w firmie brukarskiej lub zabudowy terenów

zielonych

- doświadczenie przy drobnych pracach murarskich i betoniarskich

- konieczna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- prawo jazdy kat. B

- mile widziana umiejętność obsługi minikoparki

- umiejętność pracy w grupie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: APLIKUJ

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!