Starszy Pan potrzebuje opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

Nürtingen

2016-12-06

Nasz podopieczny:

Nasz podopieczny mieszka w Nürtingen. Ma 80 lat, 179 cm wzrostu, waży 85 kg. Jest niesamodzielny, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje pomocy przy wstawaniu, dlatego do jego opieki potrzebna jest silna osoba. Choruje na cukrzycę i ma słabą pamięć. Korzysta również z wkładek oraz pieluch.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie obsługa wózka inwalidzkiego, pomoc w dojściu do toalety, czuwanie w nocy, przenoszenie z wózka na łóżko, ubieranie i rozbieranie, pomoc przy jedzeniu oraz kąpaniu, zmiana pielucho - majtek, towarzyszenie w wizytach u lekarza. Oprócz tego do obowiązków opiekuna należeć będzie gotowanie, jazda samochodem, prasowanie, zakupy, pranie, sprzątanie.

Wymagania:

Wymagamy dobrej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi  oraz prawa jazdy.

Oferujemy:

Oferujemy pokrycie kosztów dojazdu, ubezpieczenie, legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5418 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99499 ofert pracy. Sprawdź!