Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

altenbetreuung24

okolice Augsburga

2016-12-06

Seniorka choruje na nadciśnienie i jest po wylewie. Podopieczna ma również problemy ze słuchem i chodzeniem, porusza się na wózku inwalidzkim albo za pomocą chodzika.

Nr referencyjny: NIEM_1238A

Obowiązki:

·         Pielęgnacja ciała (mycie, kremowanie, zmiana pielucho – majtek)

·         Pomoc w ubieraniu

·         Czuwanie i opieka w nocy

·         Robienie zakupów, gotowanie oraz sprzątanie

Wymagania:

·         Dobra znajomość języka niemieckiego

·         Czynne prawo jazdy kat. B

·         Doświadczenie w opiece nad osobami chorymi

·         Dodatkowym atutem będą referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

·         bezpieczną i legalną pracę w Niemczech

·         gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju

·         zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

·         indywidualny dobór ofert

·         atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7226 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)