Opiekun osób starszych

Gowork.pl

2016-12-06

Nr referencyjny: NIEM_739A

Nasz podopieczny:

Praca z Seniorami w Niemczech. Ciekawe oferty pracy, godziwe wynagrodzenie. Zgłoś się!

Opieki potrzebuje Pan John, ma 87 lat (163 cm wzrostu i 65 kg).Pacjent jest osobą leżącą i niesamodzielną. Cierpi na odleżyny, ma również stały cewnik. Choruje osteoporozę, inkontynencję. Ma również problemy ze słuchem oraz zasypianiem.

Obowiązki:

Senior potrzebuje pomocy przy kąpielach, pielęgnacji ciała, ubieraniu się, zmianie pielucho-majtek, pomocy podczas spożywania posiłków. Opiekunka będzie również czuwać przy Panu w nocy, obracać oraz oklepywać go.

Wymagania:

  • oczekujemy komunikatywnej znajomości języka
  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi zwłaszcza leżącymi
  • empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
  • mile widziane referencje
  • czynne prawo jazdy
  • opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wysokie wynagrodzenie, pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań Kandydatki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6867 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!