Inżynier Utrzymania Ruchu

Actio HR

Gdańsk

2016-12-04

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Gdańsk

Wymagania:
Wykształcenie Wyższe Techniczne ( inżynieria mechaniczna, automatyka i robotyka, elektronika ).
Dobra znajomość języka angielskiego.
Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz znajomość AutoCad.
Znajomość przepisów i standardów BHP.
Umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej.
Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu.
Doświadczenie z zakresu planowania i realizacji przeglądów oraz remontów.
Doświadczenie w procesie zarządzania częściami zamiennymi.
Praktyka z zakresu współpracy z dostawcami usług, podwykonawcami.

Obowiązki:
Wsparcie inżynieryjne podległych działów i maszyn.
Planowanie przeglądów maszyn i urządzeń.
Współpraca z firmami zewnętrznymi i podwykonawcami świadczącymi usługi z zakresu utrzymania ruchu.
Zapewnianie dostępności części zamiennych.
Prowadzenie i zarządzanie projektami modernizacji.

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowym środowisku.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Bogaty pakiet pozapłacowy.
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Opis dodatkowy
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz lub wysyłając aplikację bezpośrednio na adres APLIKUJ w tytule e-mail podając nr ref. IUR/12/16. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99298 ofert pracy. Sprawdź!