Specjalista ds. zaopatrzenia

Drabest Sp. z o.o.

Mników

2016-12-04

Miejsce Pracy: Mników (okolice Krakowa)

Nr ref.  SZ/1/XII/2016

Obowiązki:

  • Planowanie zamówień surowców zgodnie z harmonogramem,
  • Kontrola gospodarki materiałowej wg FIFO,
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej planowania zakupów,
  • Kontrola kosztów zakupów materiałów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zakupami,
  • Kontakt z dostawcami,
  • Kontrola buforowania produkcji w oparciu o zaopatrzenie,
  • Sporządzanie analiz i raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zaopatrzeniem,
  • Mile widziane posiadanie wiedzy na temat koncepcji Lean Management i jej narzędzi,
  • Umiejętność planowania zakupów i zaopatrzenia materiałów,
  • Zaawansowana znajomość programu MS EXCEL,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod wysoką presją czasu,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność.

Oferta:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wysokie wynagrodzenie w systemie premiowania,
  • Pakiet medyczny, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Umowa o pracę po okresie próbnym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny SZ/1/XII/2016

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE. INFORMUJEMY, IŻ REKRUTACJA ODBYWA SIĘ W TRYBIE CIĄGŁYM. ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

DRABEST Spółka z o. o.                                www.drabest.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!