Operator drążarki

Romb S.A.

Złotów

2016-12-04

ROMB S.A.

ROMB Spółka Akcyjna to jedyny polski producent okuć obwiedniowych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć obwiedniowych dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Spółka produkuje także nowoczesne zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami ROMB S.A. oferuje również wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

OPERATOR DRĄŻARKI

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa realizacja procesów drżenia wgłębnego (EDM) i wycinania drutowego (WEDM)
  • Terminowe wykonywanie prac
  • Rozliczanie i raportowanie prac

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne – obróbka skrawaniem
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obróbką elektroerozyjną
  • Znajomość metrologii technicznej
  • Dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV
  • Możliwość przyuczenia

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość szkoleń
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Operator drążarki

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ROMB S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy ROMB S.A. może nastąpić bez mojej zgody.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!