Inspektor Jakości - Żory

Power Jobs Sp. z o.o.

Żory

2016-12-04

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca  w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej,  poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kontroler jakości

LOKALIZACJA: Żory

RODZAJ PRACY: Praca Stała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kontrola i nadzór jakościowy nad produkcją seryjną,

- kontrola wymiarowa detali (asortyment automotive),

- odbiór dostaw,

- obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych,

OCZEKIWANIA:

- umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pomiarowych (pomiar długości, kąta),

- znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność obsługi programów typu Excel,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

- mile widziana znajomość obsługi maszyn współrzędnościowych

OFERUJEMY:

 - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji (premie, karty sportowe)

 - niezbędne narzędzia pracy,

 - pracę w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym,

 - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

KONTAKT:

- APLIKUJ   737 477 228

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99477 ofert pracy. Sprawdź!