Asystent ds. efektywności energetycznej w budownictwie

KAPE S.A.

Warszawa

2016-12-04

Dział Budownictwa poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie ekspertyz w zakresie budownictwa energooszczędnego,
  • wykonywanie obliczeń energetycznych dla budynków,
  • wykonywanie audytów energetycznych,
  • współpraca z klientami.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu budownictwa ogólnego,
  • wiedza z zakresu instalacji urządzeń cieplnych i wentylacyjnych,
  • wiedza z zakresu odnawialnych źródeł energii,
  • mile widziana znajomość programów do obliczeń cieplnych (np. Audytor OZC),
  • obsługa pakietu MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość stałego rozwoju.

Prosimy o przysyłanie CV na adres APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!