Pracownik sprzątający Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Profesja

Komorniki

2016-12-04

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla naszego Klienta – autoryzowanego dealera samochodowego, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Obowiązki:
- kompleksowe sprzątanie wewnątrz salonu samochodowego (w części przeznaczonej dla klientów, a także pomieszczeń sanitarnych, socjalnych, biurowych),

- wykonywanie innych dodatkowych czynności związanych ze sprzątaniem, myciem, czyszczeniem, układaniem itp,

Wymagania:
-  orzeczenie o niepełnosprawności (stopień lekki specjalny lub umiarkowany),

- doświadczenie w samodzielnym sprzątaniu pomieszczeń,

- podstawowa wiedza z zakresu technik sprzątania, doboru środków chemicznych, obsługi maszyn i urządzeń (maszyna czyszcząca, odkurzacz, wózek itp.),

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-  szkolenia z zasad sprzątania wnętrz i doboru środków, szkolenie BHP i badania lekarskie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą niniejszego serwisu, bądź o kontakt telefoniczny pod numerem 537-597-666.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „