Psycholog

MEDI-system

Wólka Ostrożeńska

2016-12-04

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Do pracy w Ośrodku MEDI-system Ostrowia, poszukujemy osoby na stanowisko:

Psycholog, miejsce pracy: Wólka Ostrożeńska

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, pacjentami komercyjnymi
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę na stanowisku

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu neuropsychologii)
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze
  • umowę zlecenie lub kontrakt
  • pracę od zaraz!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (25) 684 80 86,

aplikacje prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDI-system z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!