Młodszy specjalista ds. fakturowania

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Sosnowiec

2016-12-04

BCUBE Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Poszukuje kandydatów na stanowisko :

Zadania:

  • Wystawianie faktur transportowych
  • Ostateczna kontrola faktur za usługi przewozowe pod względem merytorycznym i rachunkowym
  • Wyjaśnianie niezgodności w dokumentacji z klientami
  • Kompletowanie dokumentacji przewozowej
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Archiwizowanie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Biegła obsługa MS Office ( z szczególnym uwzględnieniem programu Excel)
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!