Project Manager/ Specjalista ds. Obsługi Klienta

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

2016-12-04

SALESmanago to pierwsza polska platforma Marketing Automation wykorzystywana dzisiaj przez 5000 firm w 40 krajach, które zarządzają bazami ponad 300 milionów klientów.

Datanyze lokuje SALESmanago wśród najlepszych systemów Marketing Automation na świecie, zaś Venturebeat Insights uznaje firmę na za lidera automatyzacji marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora B2C.

Spółka zatrudnia ponad 200 osób w biurach w Krakowie (siedziba główna), Nowym Jorku, Londynie, Bukareszice, Madrycie i in. Obecnie, dzięki 25 mln zł dofinansowania inwestora 3TS (gdzie inwestuje m. in. CISCO), SALESmanago planuje dynamiczną ekspansję w Europie.

W związku z tym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • tworzenie strategii i wdrażanie automatyzacji marketing automation

  • telefoniczna i mailowa obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy

  • wsparcie techniczne związane z platformą SALESmanago

  • optymalizowanie procesów marketingowych i sprzedażowych Klienta

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość jednego z poniższych języków: angielski, włoski, hiszpański, niemiecki;

  • dyspozycyjność 40h/tygodniowo

  • umiejętność zarządzania czasem i planowania

  • inicjatywa, zaangażowanie i rzetelność

  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem mile widziana,

  • nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, wszystkiego nauczymy Cię na naszych wewnętrznych szkoleniach

Oferujemy:

  • pracę przy projektach bardzo znanych zagranicznych i polskich firm

  • wynagrodzenie wprost proporcjonalne do umiejętności i wykształcenia

  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie marketing automation oraz branże e-commerce

  • możliwość dołączenia do młodego zespołu pełnego zaangażowanych ludzi

  • dobrą lokalizację biura w centrum Krakowa - ul. Grzegórzecka

  • uzyskanie certyfikowanego dyplomu Specjalisty Marketing Automation

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!