SZWACZ/SZWACZKA Belgia

JOBS

Belgia

2016-12-04

Opis stanowiska:

  • szycie tapicerek na fotele i kanapy
  • praca siedząca

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w szyciu tapicerek na meble
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w tym szycie ubrań)
  • samodzielność
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego mile widziana
  • prawo jazdy/własny samochód - mile widziane
  • gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 11.0937€/h brutto
  • pracę na jednej zmianie (39 godzin/tydz)
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dodatek wakacyjny 15,38%  zarobków brutto z danego roku
  • premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto

Potrącane z wynagrodzenia:

  •  zakwaterowanie: 80 € tygodniowo
  • dodatkowe ubezpieczenie: 7,5 € miesięcznie
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98295 ofert pracy. Sprawdź!