Specjalista ds. funduszy unijnych

Eko-okna S.A.

Kornice

2016-12-04

Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się producentów stolarki z PVC i Aluminium oraz drewna w Polsce i Europie.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

- Sporządzanie wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych,
- Przygotowywanie wymaganej dokumentacji aplikacyjnej,
- Opracowywanie założeń finansowych projektów,
- Kontrola budżetu realizowanych projektów,
- Przygotowywanie wniosków o płatność,
- Prowadzenie dokumentacji finansowej projektów,
- Pozyskiwanie informacji o możliwościach finansowania inwestycji firmy ze środków publicznych i niepublicznych,
- Kontakt z odpowiednimi Instytucjami,
- Współpraca z innymi działami celem pozyskania informacji dotyczących danego projektu,
- Wykonywanie analizy finansowej oraz monitoring kosztów.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (min. licencjat),
- Min. 2-letnie doświadczenie w sporządzaniu i opracowywaniu wniosków unijnych,
- Znajomość specyfiki projektów unijnych,
- Umiejętność redagowania tekstów
- Bardzo dobra znajomość programów MS Office,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Obowiązkowość i precyzja.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie,
- Pracę w młodym zespole profesjonalistów,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników,
- Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie,
- Karta multisport, prywatna opieka medyczna.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99298 ofert pracy. Sprawdź!