Praca w Holandii - bez ograniczeń wiekowych

Agencja pracy Pollux Sp. z o.o.

Roosendaal

2016-12-04

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach :
PAKOWACZ/ SORTOWACZ
ROZŁADUNEK TOWARÓW ( panowie)

BEZ LIMITÓW WIEKOWYCH !!!!!!

Obowiązki:

- praca na linii produkcyjnej w zakładach przetwórstwa mięsnego,

- sortowanie i pakowanie produktu według przyjętego standardu,

- kontrola jakości produktu gotowego

- przygotowywanie towaru do wysyłki

w przypadku rozładunku kontenerów:
- ręczny rozładunek kontenerów z towarów różnego typu, różna wielkość i waga paczek

Wymagania:

- ważny dowód osobisty lub paszport,

- zaświadczenie o niekaralności,

- zdolności manualne i chęci do pracy

- gotowości do podjęcia pracy od zaraz;

- mile widziane znajomość j. angielskiego;

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie - umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,

- wynagrodzenie według stawek holenderskich ( wypłacane co tydzień),

- pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii ( wyjazdy organizujemy z woj. Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Lubuskiego),

- zakwaterowanie, ubezpieczenie, dojazd do pracy,

- opiekę i pomoc polskiego koordynatora na miejscu,

- możliwość poznania nowego kraju i zdobycia nowych doświadczeń
Oferta bez żadnych kosztów ukrytych! o wszystkim jesteś informowany rzetelnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej telefonicznie lub bezpośrednio w jednym z Naszych Oddziałów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!