Lakiernik

Progres Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Lębork

2016-12-04

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta, który jest jedną z największych niemieckich firm produkcyjnych osoby na stanowisko:

Malarz/Lakiernik

Opis stanowiska:
Przygotowanie form do malowania i lakierowania
Lakierowanie

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku malarza/lakiernika
Wykształcenie min. zawodowe
Dokładność
Chęć do pracy

Nasz Klient oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe benefity (paczki na święta, premie, darmowe posiłki, bilety do kina itp.)
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w międzynarodowej Firmie o silnej pozycji na rynku

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV przez portal olx.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.