Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta - język holenderski

CEE Experts

Łódź

2016-12-04

Zakres obowiązków:
- Odpowiadanie na zapytania klienta drogą telefoniczną lub poprzez email
- Udzielanie pracownikom informacji oraz wyjaśnień odnośnie procesów i procedur
- Wsparcie dla innych zespołów podczas wykonywania codziennych o

Wymagania:
- Dobra znajomość języka holenderskiego (min. B2)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów
- Entuzjazm, motywacja i zaangażowanie
- Wcześniejsze doświadczenie lub studia kierunkowe nie są wymagane, oferujemy szeroką gamę szkoleń, które pozwolą na spełnienie wymagań stanowiskabowiązków

Oferujemy:
- Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów - około 100 światowych marek obsługiwanych przez 6000 profesjonalistów w 30 językach.
- Jasno określona ścieżka kariery (ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad 20 000 szkoleń online oraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie, dofinansowanie do nauki języków obcych.
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowa o pracę
- Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych