Kierownik Produkcji

Personika Doradztwo Personalne

Elbląg

2016-12-04

Dla naszego Klienta, posiadającego 25-letnie doświadczeniem w branży meblarskiej, producenta mebli i krzeseł tapicerowanych, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska:

  • zarządzanie procesem produkcji,
  • zarządzanie ok. 80 osobowym zespołem produkcji,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • rozliczanie oraz raportowanie wyników produkcyjnych,
  • wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym, w tym Lean Manufacturing z Kanban, 5S, TPM
  • rozwiązywanie kluczowych problemów na produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w średniej wielkości firmie produkcyjnej branży mebli lub pokrewnej
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość systemów zarządzania produkcją,
  • znajomość technik Lean Manufacturing z Kanban, 5S, TPM
  • doświadczenie w zakresie planowania dziennego oraz realizacji planów produkcyjnych,
  • umiejętność optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • wysoko rozwinięte zdolności przywódcze, interpersonalne oraz organizacyjne

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • pensję podstawową plus premie
  • niezbędne narzędzia pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99963 ofert pracy. Sprawdź!