Mechanik Pojazdów Ciężarowych

Dekra Praca

Olsztyn

2016-12-04

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

(Nr ref: MPC/11/16)

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie stanu technicznego pojazdów ciężarowych
  • wykonywanie kompleksowych napraw z zakresu mechaniki i elektroniki
  • usuwanie usterek i awarii

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym  stanowisku – min 2 lata
  • wykształcenie z zakresu mechaniki samochodowej
  • znajomość technologii napraw pojazdów ciężarowych marki DAF, MAN, Renault, Volvo, Scania, Iveco
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zadaniowy tryb pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + wysokie premie
  • możliwość pracy w delegacjach
  • zapewniamy samochód służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)