Lekka praca przy kompletacji zamówień - Radonice k. Grodziska

JAGA Temp Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

2016-12-04

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy:

Lekka praca przy kompletacji zamówień
Miejsce pracy: Radonice k. Grodziska Mazowieckiego

Obowiązki:
- kompletacja zamówień (lekarstwa) ze skanerem
- kontrola jakości zamówień
- zlecone prace magazynowe

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do podjęcia pracy dwuzmianowej
- mobilność - możliwość dojazdu do miejscowości Gnatowice - do końca grudnia 2016 (docelowe miejsce pracy - Radonice)
- wysoka motywacja i chęci do pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę
- umowę o pracę
- prace w godzinach: 6-14:00 oraz 14-22:00
- pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny: 880 889 787

Zapraszamy również do naszego biura: Galeria Błonie, ul. Powstańców 18b, lok. 18 pierwsze piętro.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!