OPERATOR PRODUKCJI (BRANŻA AUTOMOTIV) TCZEW

GRUPA PROGRES

Tczew

2016-12-04

Firma działająca na terenie Tczewa producent szerokiej gamy produktów z branż tj. samochodowej, hydraulicznej, lotniczej, elektrycznej, poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Tczew

Główne zadania:

  • Praca na stanowisku produkcyjnym,
  • Obsługa maszyn i urządzeń,
  • Spełnianie norm jakościowych i wydajności,

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym 8 godzinnym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Dokładność i umiejętność koncentrowania się na szczegółach,
  • Zdolności manualne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy oraz zatrudnienia bezpośrednio pod firmę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu.
  • Wysokie standardy pracy oraz etyki zawodowej.
  • Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny PE/06/E

Zapraszamy do naszego biura na: Armii Krajowej 20, 83-110 Tczew LUB prosimy o kontakt: 58 535 20 59 LUB 607 288 011

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!