Specjalista d.s HR

KS PERSONAL SERVICE

Poznań

2016-12-04

 Specjalicta d.s HR

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko :
Specjalista ds. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

-aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych Klientów w obszarze branży HR (rekrutacje stałe)

-tworzenie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb Klienta
- zdobywanie i pogłębianie informacji na temat potencjalnych i aktualnych Klientów Firmy
- realizacja zleceń stałych Klientów

- spotkania handlowe oraz negocjacje i renegocjacje warunków z Klientem
- budowanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z Klientem

Oczekiwania wobec Kandydata:

- doświadczenie w branży B2B

- znajomość technik sprzedaży i negocjacji

- umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych i prezentacji

- pozytywne nastawienie i łatwość nawiązywania kontaktów

-samodzielność w działaniu

-gotowość do wyjazdów służbowych

- czynne prawo jazdy kat. B

-nastawienie na cele i sukcesy w sprzedaży

- mile widziany własny portfel klientów

Nasz klient oferuje:

-możliwość doskonalenia warsztatu sprzedażowego

- interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole
- niezbędne narzędzia pracy
- atrakcyjny, dwuskładnikowy system wynagrodzeń

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

KS Personal Service – (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621).