Kucharz

UBT Personal Sp. z o. o.

Stuttgart, Frankfurt, Offenbach

2016-12-04

Agencja Pracy UBT Personal Sp. z o.o. (Certfikat 11475) z długoletnim doświadczeniem na rynku europejskim specjalizuje się w organizacji legalnego zatrudnienia pracowników na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W chwili obecnej poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko: KUCHARZ

Miejsce pracy: Niemcy/ Frankfurt, Stuttgart lub Offenbach

Obowiązki:

-przygotowywanie posiłków dla gości hotelu według określonych standardów

 Wymagania:

-doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

- dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- wynagrodzenie: 1900 euro/netto

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - płatne

- opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

- płatny urlop

- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawachorganizacyjnych także w trakcie zatrudnienia

KONTAKT: +48 71 7166958