Monter/ Spawacz MAG/MAG 135,136

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Erfurt

2017-03-05

Agencja Pracy SOCPOL (cert.5499) poszukuje dla  niemieckiegopracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:

Monter/ Spawacz MAG/MAG 135,136

Miejsce pracy : Erfurt

Zadania:

Montaż , spawanie  elementów konstrukcyjnych

Wymagane:

– umiejętność spawania i ważny certyfikat spawacza 135, 136

– doświadczenie i znajomość prac ślusarsko – montażowych

– znajomość j. niemieckiego  na poziomie komunikatywnym

Pracodawca oferuje:

– umowa o pracę na warunkach niemieckich

– wynagrodzenie : 11,0 Euro brutto /godz. + 10,20 Euro netto/ dziennie diety

– możliwość pracy w nadgodzinach

– pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

“Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn. zm. ) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego jak i następnych procesów rekrutacji.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 116686 ofert pracy. Sprawdź!