PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lobo HR

Gdynia

2016-12-04

Aktualnie do naszego oddziału poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów z branży produkcyjnej, dystrybucyjnej, logistycznej, handlowej itp.,
  • współpraca z Działem Pracy Tymczasowej w zakresie realizacji usług rekrutacyjnych,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • prowadzenie negocjacji z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami,
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • aktualizowanie bazy adresowej Klientów,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • sporządzanie raportów z prowadzonych działań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym
  • bazy klientów w branżach produkcyjnej, dystrybucyjnej, logistycznej, handlowej,
  • nastawienia na rozwój w sprzedaży i osiąganie ustalonych celów,
  • znajomości technik sprzedaży ,
  • zdolności interpersonalnych niezbędnych do pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • zdolności negocjacyjnych i handlowych,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ z dopiskiem PH08/GDA. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 7502

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98262 ofert pracy. Sprawdź!