Spawacz gazowy 311

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Hanower

2016-12-04

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy(cert.5499) o ugruntowanej pozycji na rynku. Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko: Spawacz gazowy 311

Miejsce pracy: Hanower

Wymagania

• podstawowa znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie w spawaniu gazowym 311

• aktualny certyfikat potwierdzający umiejętności spawalnicze

Obowiązki

Spawanie rur czarnych

Oferujemy

• umowa o pracę na niemieckich warunkach
• prace w stabilnej firmie,
• wynagrodzenie 9,61 euro brutto/h + 6 euro netto do każdej godziny = 13 euro netto/ h
• organizacja zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w j niemieckim

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.