Dekarz – zespół 3 osobowy

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Juist

2016-12-04

Agencja Pracy Socpol , cert. 5499, jest agencją pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji na rynku.
Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

Dekarz – zespół 3 osobowy

Miejsce pracy: wyspJuist

Obowiązki:

Wykonywanie i naprawa pokryć dachowych (dachówka, izolacjeobróbki blacharskie, kładzenie folii paroizolacyjnej)

Wymagania:

– Minimum 4 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy jako dekarz,
– Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
(min. jedna osoba w zespole),

Oferta pracodawcy:

– umowa o pracę na warunkach niemieckich

– wynagrodzenie: 11,0 Euro brutto/ godz + 20,0 Euro netto / dzień diety

– możliwość nadgodzin,

– zorganizowane i opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę

Wszystkich zainteresowanych ofertą, prosimy o przesyłanie CV w j niemieckim

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100014 ofert pracy. Sprawdź!