Operator Wózka Widłowego Poznań Franowo

Impel Job Service

Poznań

2016-12-04

SanproInterim BPO- Agencja Zatrudnienia ( nr wpisu do KRAZ 13589)- dla swojego Klienta poszukuje magazynierów-operatorów wózka widłowego

Miejsce Pracy:

Poznań Franowo

Wykonywane zadania:

-zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze(kapsle, etykiety itp.)

-załadunek i rozładunek z samochodów ciężarowych

-wydawanie i przyjmowanie opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami

-dbałość o powierzony sprzęt( wózek, skaner, radiostacje)

-inne prace pomocnicze

Oczekiwania:

-uprawnienia do wózków widłowych

-mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą wózków widłowych

-mile widziane posiadanie książeczki sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia

-gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

-umowa na czas określony z możliwością jej przedłużenia

-atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+wysokie premie)

-deputat piwny

-bezpłatny dostęp do pubu pracowniczego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu, lub o kontakt telefoniczny 510012145

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetważanie moich danych osobowych zawarych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997 roku o ochronie Danych Osobowych DZ. Ust Nr 133 poz.883