Tokarz CNC

Winkelmann Sp. z o.o.

Legnica

2016-12-04

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijającą się firma działająca w branży motoryzacyjnej
i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników.  Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem
i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Tokarz CNC
Miejsce pracy: Legnica

Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?

  • obsługa tokarek numerycznych,
  • ustawienia parametrów, wprowadzanie korekt,
  • wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej,
  • wymiana narzędzi,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań Klienta.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • dobra znajomość czytania oraz tworzenia rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i aparatury pomiarowej,
  • mile widziana znajomość programowania,
  • dokładność, samodzielność, kreatywność,
  • dyspozycyjność do pracy na III zmiany

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
  • możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki,
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • dofinansowaną stołówkę posiłkową,
  • imprezy integracyjne,
  • roczne rozmowy pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

e-mail: APLIKUJ

Dział Personalny
WINKELMANN Sp. z o. o.
ul. Jaworzyńska 277  59-220 Legnica

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.