Młodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Projektanci Kariery

Nowy Sącz

2016-12-04

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w kierunku sprzedaży usług szkoleniowych. Firma Klienta zajmuje się organizacją szkoleń i realizacją różnych projektów unijnych dotyczących głównie ekonomii społecznej, aktywizacji bezrobotnych, promowania przedsiębiorczości oraz podnoszenia kwalifikacji i potencjału.

OBOWIĄZKI

  • Przygotowanie ofert handlowych i sprzedaż szkoleń
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży
  • Budowanie długotrwałych i przyjaznych relacji z klientem
  • Pozyskiwanie nowych klientów

WYMAGANIA

  • Kreatywność i inicjatywna w pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra obsługa komputera
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Spełnianie wymagań regulaminu projektu pt. „Reintegracja społeczno– zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w gminach Piwniczna – Zdrój, Krynica – Zdrój i Muszyna” dostępnego na stronie internetowej http://f-rr.org/projekt-w-ramach-dzialania-9-1-2-rpo-wm-2014-2020/ - warunek konieczny
  • Lub spełnianie wymagań regulaminu projektu pt. „Reintegracja/Aktywizacja – wsparcie dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo z Małopolski” dostępnego na stronie internetowej http://f-rr.org/projekt82/ - warunek konieczny

OFERUJEMY

  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Komfortowe warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów

rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!