Kierownik Działu Jakości

BERGMAN Engineering Sp. z o.o.

Ścinawa

2016-12-04

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta, producenta kamienia elewacyjnego, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Ścinawa
KDJ/KS/11/SC

Zadania:

  • Zbudowanie działu jakości oraz systemu zarządzania jakością w firmie
  • Stworzenie standardów i procedur jakościowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wdrożonego systemu zarządzania jakością
  • Zarządzanie jakością procesu produkcyjnego i procesu pakowania, rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Obsługa klientów w zakresie reklamacji i audytów
  • Prowadzenie szkoleń z obszaru jakości dla pracowników produkcji oraz działu handlowego
  • Inicjowanie działań optymalizujących proces produkcyjny
  • Monitorowanie odpadów oraz podejmowanie działań minimalizujących ich poziom
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej, kart technologicznych, receptur i wzorników
  • Kontrola jakości surowców
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji, Technologiem i Działem Sprzedaży
  • Inicjowanie działań inwestycyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu jakością w firmie produkcyjnej, w tym co najmniej 2 lata w zarzadzaniu zespołem
  • Doświadczenie w budowaniu procedur, struktur i zespołów jakościowych
  • Znajomość narzędzi jakościowych występujących w firmach produkcyjnych
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Management/Six Sigma
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie/zmotywowanie, samodzielność
  • Inicjatywa i otwartość na nowe wyzwania
  • Wysoki stopień orientacji na klienta

Nasz Klient oferuje:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Ciekawe wyzwanie w bardzo mocno rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji angielskiej i niemieckiej na adres: APLIKUJ

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99553 ofert pracy. Sprawdź!