Inżynier ds. form wytryskowych

BERGMAN Engineering Sp. z o.o.

Strzelin

2016-12-04

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Inżynier ds. form wtryskowych

Miejsce pracy: Strzelin
IFW/KS/11/ST

Zadania:

  • Udział w projekcie transferu form wtryskowych z zakładu w Czechach
  • Dostosowanie form do warunków technologicznych w nowym zakładzie, tworzenie niezbędnych modyfikacji
  • Sprawdzanie wstępnych projektów form
  • Prowadzanie spotkań zatwierdzających wstępne projekty form
  • Monitorowanie procesu tworzenia formy u dostawcy
  • Tworzenie regularnych raportów z postępu prac
  • Identyfikowanie ryzyka i możliwych problemów w procesie tworzenia formy
  • Analizowanie i proponowanie rozwiązań problemów związanych z konstrukcją formy
  • Inicjowanie działań optymalizujących proces
  • Tworzenie zapytań ofertowych oraz ich analiza (we współpracy z Działem Zakupów)
  • Techniczne wsparcie dostawcy form w fazie uruchomienia nowego projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy przy procesie produkcji form wtryskowych
  • Znajomość konstrukcji form wtryskowych
  • Wiedza na temat procesu wtrysku
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (w kraju i za granicą)

Nasz Klient oferuje:

  • Pełną wyzwać pracę w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, wyprawki / wsparcie dla dzieci, itp.
  • Udział w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji angielskiej i niemieckiej na adres: APLIKUJ

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98989 ofert pracy. Sprawdź!