Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

Gowork.pl

2016-12-05

Nr referencyjny: NIEM_494A

Nasz podopieczny:

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekunki dla Pana Horsta.

Pan Horst ma 81 lat (90 kg i 175 cm wzrostu), ma nowotwór oraz nadciśnienie, porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy by wstać. Ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Stan psychiczny w normie.

Obowiązki:

Opiekunka będzie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz robieniem zakupów, przygotowywaniem posiłków, pomagała podopiecznemu w ubieraniu, kąpielach oraz w dojściu do toalety. Opiekunka będzie również transferować pana z wózka na łóżko.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka,
  • doświadczenie z osobami chorymi i w podeszłym wieku
  • oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
  • prawo jazdy
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • legalne i stabilne zatrudnienie
  • wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
  • darmowe wyżywienie w miejscu pracy
  • zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
  • zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6388 oraz imię i nazwisko oraz województwo.