Praca w Niemczech z osobami starszymi

Gowork.pl

Grassau

2016-12-05

Nasz podopieczny:

Miejsce: Grassau

Opieki potrzebuje Pani Josefina, 90 lat, 170 cm wzrostu, 60kg wagi. Porusza się za pomocą wózka czasem używa chodzika. Po wylewie ma niewładną jedną nogę dlatego potrzebuje asekuracji przy chodzeniu. Cierpi na demencję przez co komunikacja z Panią jest utrudniona.

Obowiązki:

Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała. Dodatkowo prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w takiego rodzaju pracy.

Oferujemy:

Legalną pracę z odprowadzanymi składkami oraz ubezpieczanie.

Wynagrodzenie do 1030 euro netto.

U podopiecznej opiekun ma swój pokój z telewizją oraz osobą łazienkę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 2689

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!