Praca dla opiekunek na terenie Niemiec - Gowork.pl

Gowork.pl

okolice Aschaffenburg

2016-12-05

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_1109A

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebuje 78 – letnia pani Ingrid. Podopieczna mieszka wraz z mężem w domu z ogrodem w okolicy Aschaffenburg. Seniorka cierpi na demencję oraz depresję. Pani Ingrid jest cukrzykiem oraz ma problemy z nadciśnieniem.

Obowiązki:

Głównie to obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pielęgnacja ciała oraz pomoc przy czynnościach toaletowych i kąpieli, towarzyszenie w wizytach lekarskich.

Pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania:

·         Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

·         Doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi

·         Brak nałogów

·         Spokojne i cierpliwe usposobienie

·         Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, opiekę koordynatora na czas wyjazdu, indywidualny dobór ofert.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7048 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!