Opiekunka dla mobilnej Pani Lisy

Gowork.pl

Hamburg

2016-12-05

Nr referencyjny: NIEM_588A

Nasz podopieczny:

Miejsce pracy: Hamburg (Niemcy)

Praca z Seniorami w Niemczech. Ciekawe oferty pracy, godziwe wynagrodzenie. Zgłoś się!

Wyjazd na 2-3 miesiące.

Opieka i wsparcie dla Pani Lisy, pacjentka 82 lata, 165cm, 75kg, jest mobilna i sama się porusza. Ma początki demencji i ma problemy z nadciśnieniem.

Pacjentka potrzebuje pani głównie do prowadzenia gospodarstwa domowego.

Obowiązki:

Do zadań pani opiekunki należy:

Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach: ubieraniu oraz kąpielach.

Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, utrzymywanie porządku, gotowanie.

Towarzyszenie Pani w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Komunikatywna języka niemieckiego (warunek konieczny)

Doświadczenie w opiece

Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość

Brak nałogów (warunek konieczny)

Czynne prawo jazdy

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, atrakcyjne wynagrodzenie (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6581 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!