Pomoc domowa i opieka dla Pani Anny

Gowork.pl

Flensburg

2016-12-05

Nr referencyjny: NIEM_319A

Nasz podopieczny:

Pani Anna (88 lat, 80 kg, 170 cm wzrostu) mieszka w okolicach Flensburga . Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczo - higienicznych. Choruje na Alzheimera oraz demencję. Przez swoją inkontynencję potrzebuje wymiany pielucho – majtek.

Starsza Pani porusza się jedynie za pomocą chodzika, ale potrzebuje asekuracji.

Obowiązki:

Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu.

Podopieczna potrzebuje również pomocy przy higienie ciała (kąpiele oraz zmiana pieluch), ubieraniu i rozbieraniu, w dojściu do toalety. Opiekunka będzie musiała również czuwać przy chorej w nocy.

Wymagania:

Od Kandydatek do tej oferty wymagamy:

  • minimum podstawowej znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w opiece nad osobą starszą i chorą na Alzheimera
  • cierpliwość wobec drugiego człowieka
  • czynnego prawa jazdy (mile widziane)
  • braku nałogów

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1000 Euro/netto,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5986 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99331 ofert pracy. Sprawdź!