Opieka nad osobami starszymi-Niemcy

Gowork.pl

Wuerselen

2016-12-05

Nasz podopieczny:

Miejscowość: Wuerselen

Opieki potrzebuje Pan Horst

Wiek: 75 lat

Waga: 90 kg

Wzrost: 175 cm

Stan zdrowia: problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy, demencja oraz inkontynencja.

Obowiązki:

Obowiązki opiekuńczo pielęgnacyjne tj. pomoc przy higienie ciała, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do czuwania w nocy.

Do obowiązku należy również prowadzenie gospodarstwa domowego.

Do dyspozycji opiekunki jest w pokoju TV, radio oraz dostęp do Internetu.

Wymagania:

Znajomość języka: komunikatywna

Prawo jazdy: nie

Doświadczenie: mile widziane.

Gwarantujemy:

Ubezpieczanie (A1)

Zatrudnienie w legalnej firmie

Odprowadzone składki emerytalno-rentowe

Wynagrodzenie: do 1190 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3175

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99599 ofert pracy. Sprawdź!