Specjalista utrzymania ruchu

Interkadra

Bydgoszcz

2016-12-03

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

UTRZ/1216/GDBYD

Obowiązki:
  • zarządzanie infrastrukturą, budynkami i instalacjami
  • prowadzenie przeglądów masyzn i zapobieganie awariom
  • nadzór nad bieżącymi naprawami sprzętu technicznego
  • prowadzenie rejestru awarii i napraw
  • prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy
  • utrzymanie ciągłości pracy produkcji
  • raportowanie do przełożonego
Wymagania:
  • wykształcenie średnie mile widziane techniczne (mechanik,elektryk itp.)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
  • umiejętność konserwacji i napraw maszyn/urządzeń
  • praktycznej znajomości zagadnień technicznych: mechaniki, automatyki, elektroniki
  • uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 kV
  • znajomość sterowników PLC
  • dyspozycyjność
  • samodzielność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży spożywczej
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz system premiowy
  • dodatkowe benefity (szkolenia, możliwość rozwoju)
  • odpowiedzialną, samodzielną pracę
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!